glitter text generator

Se srdcem draka Prolog

8. dubna 2012 v 10:53 | Jay
Prolog

"Jseš si opravdu jistý , že je nebezpečný?" Dvě záhadné postavy zahalené v pláštích , stáli uprostřed tiché a opuštěné uličky. "Ano...Myslím že bychom to měli ukončit."Větší muž se trochu zatřásl zimou.
Menší muž se opíral o zeď jednoho z domů.Chvíli bylo ticho."No dobře Alane ..jak chceš."Přestal se opírat o zeď a položil Alanovi ruku na rameno. "Pamatuj..jestli to nevyjde, je to tvůj problém"
s těmito slovy odešel.Alan ještě chvíli stál v uličce.Přemýšlel jak to udělat , aby chlapec ,který pro něj představuje nebezpečí zemřel.
Začalo pršet a tak se Alan vydal zpět do svého domu.
Bylo tam teplo a hlavně sucho.Alan hodil promočený plášť přes židli a sedl si ke krbu. "Jestli zemře on...zemřu i já..takže nejdřív radši oslabíme povstalce a zařídíme ,aby se to ten kluk nedozvěděl."přemýšlel nahlas.Zíral do ohně a myslel na jeho oběť.
" Alane?Ty už jsi zpátky?" Z vedlejšího pokoje se ozval dívčí hlas. "Ano Elen." Alan byl po dnešku docela unavený a neměl náladu poslouchat sestřiny připomínky. "Doufám že jsi nebyl venku v tom dešti?! Prochladneš! Udělám ti čaj." Elen byla starostlivá sestra.Alan si povzdechl.Zvedl se a zamířil do svého pokoje."Radši to s nim proberu až zítra"
Lehl si do postele a usnul. Elen mu donesla horký čaj a položila ho na dřevěný stolek vedle postele.Elen se na něj smutně zadívala.Věděla , že Alan má velké vojsko nestvůr a že za nějaký čas zaútočí na povstalce a také najde dračí kámen k osvobození svého "Pána".Alan byl už od mala posedlý černou magií a zlem.Nikdy nebyl jako Elen.Nikdy nebyl tak starostlivý a laskavý ,ale je pravda , že svou sestru má rád."Nedovolím ti aby jsi toho chlapce zabil" zašeptala Elen a odešla pryč.
Druhý den , když se Alan vzbudil , byla Elen pryč.Hledal jí všude , ale ona nebyla k nalezení.Na stole byla připravená snídně.Nasnídal se , vzal si svůj plášť a vyšel do města...

"Takže ty se k nám chceš přidat?" Vůdce povstalců mluvil s mladou dívkou. " Ano..Chci ochránit město a také..jednu osobu." Dívka měla dlouhé hnědé vlasy a svýma nádherně hnědýma očima se prosebně dívala na vůdce odboje. " No..a máš nějaké zkušenosti s bojem?" Vůdce seděl u dřevěného stolu a díval se do papírů , které mu dívka předložila. " Ano mám pane.Umím zacházet s vrhacím nožem a také vynikám v lukostřelbě." Dívka to říkala přesvědšivě. "DObrá..jen tu nemám uvedené tvoje jméno" Vůdce se zkoumavě díval na papíry. " Jmenuji se Elen..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám můj blog? :)

Ano
Ujde :D
Ne

Komentáře

1 Mensis Mensis | Web | 8. dubna 2012 v 13:10 | Reagovat

luxusní prdlog :D *prolog :D

2 Lai Lai | Web | 8. dubna 2012 v 13:47 | Reagovat

:DD

3 Flexi Flexi | Web | 9. dubna 2012 v 0:14 | Reagovat

skvělý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama